f Náhradní lekce MODRÝ TYGŘÍK s.r.o.
Telefon: +420 603 420 008, Email: info@modrytygrik.cz

Náhradní lekce

Vzhledem k tomu, že náklady na provoz kurzů, pronájem a mzdy se s případnou neúčastí dítěte nesnižují, není možné kurzovné za nevyčerpané lekce vracet. Protože je však přirozené, že každé dítě někdy onemocní, snažíme se rodičům vyjít vstříc možnostmi náhrad.

Náhradní lekce jsou službou pro naše klienty, ne naší povinností a v případě nesplnění níže uvedených podmínek není právní nárok na výběr náhradních lekcí.

Režim náhradních hodin je řešen dle kapacitních možností jednotlivých činností.. Na střediscích, kde kurzy probíhají dvakrát týdně je možno náhradu využít v druhý den. Na střediscích, kde se je činnost organizována pouze jeden den v týdnu, je možno objednat si náhradu na jiném středisku.

KURZY PLAVÁNÍ

 1. Náhradní lekce plavání poskytujeme 1:1 pouze v probíhajícím kurzu a při řádně omluvené absenci. Nahrazeny proto můžou být pouze ty lekce, které byly včas a řádně omluveny.
 2. Lekci je možno omluvit nejpozději do 18h předchozího dne před konáním Vaší lekce v našem rezervačním systému. (za omluvy po této hodině nelze poskytnou náhradní lekci)
 3. Pokud výjimečně potřebujete lekci omluvit sms zprávou, do omluvné zprávy uveďte:
  Bazén, na kterém plavete
  Jméno dítěte
  Den kdy plavete
  Čas vaší skupinky
  Datum, na které dítě budete omlouvat
 4. Neomluvené absence nelze nahrazovat.
 5. Kurzovné za nevyužité lekce nelze vracet, neodchozené lekce nelze převádět do dalšího kurzu, náhrady je nutné čerpat v probíhajícím kurzu.
 6. Náhrady je třeba řešit včas a nenechat vše ke konci kurzu. Může se stát, že vám nebude vyhověno z nedostatku volných míst i přes to, že na náhradu máte nárok!
 7. Náhradní lekce již nelze nahrazovat, finančně kompenzovat, ani převádět do dalších kurzů! Děkujeme za pochopení.
 8. Kurzy uhrazené vouchery
  - voucher není možno vyměnit za peníze.
  - za neodchozené lekce nelze vrátit platbu za voucher
  - náhradní lekce na voucher - za dvě řádně omluvené lekce si můžete vybrat 1 náhradní lekci, v bloku však maximálně 2

KURZY CVIČENÍ KD KYJE

 1. V kurzu je jedna lekce určena pro náhrady, tato lekce není zahrnuta v kurzovném. Pro pokročilé cvičence připravujeme benefity.
 2. omluvy pište na info@modrytygrik.cz
 3. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat